Bestuur & commissies

Algemene correspondentieinfo@sv-velden.nl

Verenigingsmanager: Siebe Munten siebe.munten@sv-velden.nl

Dagelijks bestuur:

Voorzitter: Nico van Melick  voorzitter@sv-velden.nl
Secretaris: vacant secretaris@sv-velden.nl
Hoofdbudgethouder: Rob Koper budgetbewaker@sv-velden.nl

Algemeen bestuur:

Terrein, Gebouwen en materialen (TGM): Rick Theelen – accommodatie@sv-velden.nl
Vrijwilligerszaken: Sander Lommen – sander.lommen@sv-velden.nl
2e Secretaris: vacant
Sociale Veiligheid: Sander Lommen – sander.lommen@sv-velden.nl
Afgevaardigde IVO:  Jeroen Heijligers (eerste aanspreekpunt)
Afgevaardigde Swift: Marja van de Venne
Afgevaardigde VC Velden: Ger Willemsen

Raad van Advies:

Ruud Lommen (voorzitter)
Leon Engels
Malou Heijligers
Rick Broekaart

Ondersteuning:

Financiële commissie: Huub Houben –finance@sv-velden.nl
Verenigingsmanager SV Velden (algemene zaken)
: verenigingsmanager@sv-velden.nl
Advies en project “Huishoudelijk Reglement”: Nico van Melick – nico.van.melick@sv-velden.nl

Commissies:

Activiteitencommissie
Contactpersoon: Ger Willemsen – activiteiten@sv-velden.nl

  • Jens Hegger
  • Lowie Verbeek

PR- & Sponsorcommissie
Contactpersoon: Jeroen Heijligers – sponsor@sv-velden.nl

  • Jeroen Heijligers
  • Danny Vermeulen
  • Julien Betzel

Commissie Sociale Veiligheid:

zie “Sociale Veiligheid

Vrijwilligerscommissie:

  • Claudia Geelen
  • Jeannette Lommen

 

SV Velden

logo SV Velden

E-mail: info@sv-velden.nl
Voorzitter: voorzitter@sv-velden.nl