Contact

Hoofdbestuur IVO Velden:

Voorzitter:
Vacature

Wedstrijdsecretaris senioren:
Piet Vermeulen
Tel.: 06-20349038
wedstrijdsecretaris.ivo@sportkernvelden.nl

Bestuurslid Technische Zaken:
Stan Crommentuyn
Tel.: 06-53743679
stan@crommentuyn-velden.nl

Bestuurslid Technische Zaken:
Arjan Broekaart
Tel.: 06-11436417
a.broekaart@ziggo.nl

Bestuurslid Ledenadministratie jeugd:
Rob Koper
Tel.: 06-23226589
rob.koper@robkoper.com

Bestuurslid PR en Communicatie/Website:
Koos Bol
Tel.: 06-30110327
koos.bol@home.nl
Voor aanleveren kopij voor website: ivo@sportkernvelden.nl

Notuliste:
Cecile van de Ven
Tel.: 06-31064058
vandeveng@home.nl

 

Jeugdcommissie IVO Velden:

Voorzitter Jeugdcommissie
Kees Kruijsen
keeskruijsen@hotmail.com

Jeugdwedstrijdsecretaris
Matijs van Noorloos
Tel.: 06-22978044
jeugdwedstrijdsecretariaat.ivo@sportkernvelden.nl

Coördinator JO-19, JO-17, JO-15
Danny Hendrickx
dannyhendrickx1@icloud.com

Ondersteunend JO-19, JO-17, JO-15
Willem Heijnen
willemheijnen@hotmail.com

Coördinator JO-13, JO-11
Guus Verhaegh
guusverhaegh@hotmail.com

Ondersteunend JO-13, JO-11
Gijs Theelen
gijs_theelen@hotmail.com

Coördinator Meiden, JO-09, JO-08 & mini F
Ruud van den Hombergh
ruud.vd.hombergh@home.nl

Ondersteunend jeugdwedstrijdsecretaris, coördinator externe toernooien
Giel Geurts
externe-toernooien.ivo@sportkernvelden.nl

Contact Formulier:

Uw naam (verplicht)

Uw e-mail (verplicht)

Onderwerp

Uw bericht